Srpen 2013

Štěňata v akci & (ne)žárlící smečka

10. srpna 2013 v 20:33 | Lady Pets <3 |  Novinky

Ahojky! :)

Dnes jsem se byla podívat za sestřenkou ( od štěňat,jelikož druhá sestřenka je v Anglii ),jak se jí daří s prodejem štěňat.Pomohla jsem jí se postarat o štěňata a pak jsem si s nimi hrála.Naneštěstí jsem rukou omylem šáhla samozřejmě do hovínka ( velmi slušné vyjádření :'D ).Ale kdyby se to nestalo,tak už bych to nebyla já .. :D
Z dnešní návštěvy mám plno fotek ( jedna je boží určitě se podívejte na Rajče - tam je najdete všechny! ( Mimochodem - na mém profilu najdete i další alba,např.: Květiny,do kterých přikládám fotky focené na makro,takže pokud by jste měli zájem vidět můj talent
( lol :'D ) na fotografování,tak se koukněte a popř. ohodnoťte hvězdičkami. )
A jak na moje návštěvy u sestřenky reaguje smečka ?Nedá se říci,že by žárlili,ale když příjdu od sestřenky,tak mě Lumpík vítá,jako kdybych byla pryč rok. :D No jo,to je prostě on.A já ho za to miluji.
A Zorro a Nell ? Ti se mají prostě skvěle. - Nažerou se,zdřímnou si,jdou si odskočit ( nanštěstí Zorro jde na trávu,nevím jak by to tam vypadalo a hlavně zapáchalo,kdyby to Zorro vypustil přímo před vchodem .. :/ Asi moc dobře né. :D ) a pak příjde čas na hru.No, a mně nezbývá nic jinného ( a samozřejmě to dělám s chutí! ),než Nellinku zase tento víkend vyčistit. - Nevím to jistě,ale po čištění si plánuji vzít Nell na deku a trochu se jí věnovat a nafotit pár fotek.A poté je samozřejmě hodit na Rajče a možná pár fotek na blog ( od čeho tady ta Galerka teda vůbec je,že ? :'D ).

A vy ? Vy jste prostě do-ko-na-lý! :) Moc si vážím toho,že navštěvujete blog a píšete Vaše názory k Zorrovi ( a k jinným článkům )!
Moc Vám za to děkuji,takhle přesně jsem si to přála,jste prostě zlatí! :*
Než se ještě vrátím ke štěňatům .. - Ráda bych Vás pozvala na Ask.fm,kde mi můžete pokládat otázky jakéhokoliv typu ( pls,uchýlní lidé,na toto místo nechoďte,děkuji .. :'D ) a já Vám na ně moc ráda odpovím! :) Samozřejmě,je to zase na Vás.

A teď zpět k malým velkým lovcům.Jsou opravdu roztomilý,prostě boží.Ale pár zájemců oně už je.Dnes u sestřenky byli dokonce i ze Slovenska.A měli z čeho vybírat. :) Ale popravdě,já bych si nevybrala - oni jsou všichni nádherní a bylo by opravdu těžké si vybrat jednoho.Ale jeden lovec je celý černý a má tmavě modré oči ( všichni mají modré oči.Ale jedno ma 1 oko světlejší a druhé tmavší,božííak ale říkám,já bych si prostě nedokázala vybrat!

A abych Vám ukázala tu povedenou fotku,tak tady je ..


PS: Pokud by měl někdo zájem o štěňě ( popř. více štěňat :'D ),tak se podívejte do minulého článku,je tam odkaz na FB stránku,kde je vše důležité.Také můžete napsat chovatelce ( sestřence :D ) na email,popř. na FB. ;)

Nový člen směčky - Zorro!

2. srpna 2013 v 20:43 | Lady Pets <3 |  Novinky

Čauky! :)

Jop! :) Plánované koťátko už konečně dorazilo.Dnes ( 2.8. 2013 ) ho sestřenka ( od štěňat ) přivezla k babičce.Kocourek byl celý vyděšený,ale rychle si na nás a na nové prostředí zvykl.Když jsem ho poprvé viděla,měla jsem radost,že máme nového člena do smečky a krásné koťátko.Kocourek je asi měsíc starý,takže není už tak malý,ale stejně je nádherný!
A jméno ? - Samozřejmě jsem si ještě před příjezdem kocourka vypsala plno variant ( min. 10 :D ),ale pořád jsem si nemohla vybrat.Nemohla jsem ho přece pojmenovat,když bych ho ještě ani neviděla.Proto jsem si počkala.Až ho uvidím,tak mě určitě napadne nějaké jméno,nebo si vyberu ze seznamu,pomyslela jsem si.A taky to tak bylo.Když ho sestřenka přivezla vyděšeného a vykuleného,měla jsem o jméně jasno.Bude to Zorro. Zorro,tajemná tvář! :'DD
Jméno Zorro se k němu perfektně hodilo ( a hodí :D ),protože měl ( proč pořád mluvím v minulém čase ? wtf .. :D ), a má velké flíčky na obou očích ( od zadu hlavy až k čumáčku,myslím ) a Zorro měl také masku na očích,takže to odpovídá.Ale i kdyby ty flíčky neměl,jeho dobrodružnost a aktivnost by mě inspirovala ho takhle pojmenovat.Zorro.To jméno mu sedne dokonale.A co myslíte vy,jak se Vám to jméno líbí a jak se Vám líbí i sám kocourek ? :33


P.S.: Čtětě prosím celý článek,jsou tam důležité infromace a odkazy! ;) :33 Thanks.