Úvod

9. července 2013 v 15:38 | Lady Pets <3

K Úvodu ..

Vítejte na mé oficiální stránce,která je určená pro mé milované mazlíčky! :)

Na Úvod bych chtěla,aby jste věděli,že se jmenuji Natálie,ale přezdívám se Lady Pets a jsem z tohoto blogu.
Jsem obyčejná bláznvá holka,která miluje zvířata,ráda bloguje,věnuje se detailnímu focení ( ale také focení krajiny a zvířat ) a miluje přírodu.

Tento blog není můj první blog ( to můžete poznat z prvního odkazu v tomto článku ).Je to 3. blog ze všech,kterým jsem se věnovala nejvíce.( Samozřejmě minulé blogy už nejsou funkčí,pouze tento teď hraje hlavní roli a je plně funkční. )
Z minulého blogu jsem se přestěhovala na tento nový,8.7. 2013 otevřený,blog s názvem every-day-with-my-pets.Tento název mi přišel ideální a pravdivý.Uvažovala jsem i o jiném hostingu,než je právě blog.cz,ale popravdě,podle mě jsou další hostingy pro uživatele už trochu jednodušší a lehčí
( nic pro ti nim,každému vyhovuje něco jiného a mně vyhovuje blog.cz ).Neříkám,že znám každou součástku nastavení designu ( atp. ) úplně dopodrobna,ale mně toto příjde přehlednější.Mnoho blogů se přestěhovalo na jiný hosting,ale já chci být jiná,chci zůstat u blogu ( .cz ).Doufám,že to pochopíte. :)

Co zde najdete ? Plno fotek,videí a novinek týkajících se mých milovaných mazlů a mnoho dalšího.Ale blog je především a hlavně zaměřen na mé mazly.

Myslím,že pro Úvod by to bylo tak asi vše ( ikdyž asi vím,že se to některým nebude chtít číst .. :D ) a já doufám,že si přečtete i můj další článek a mnoho dalších článků,které zde na blogu budou vydané! :)

P.S.: Nespřáteluji,Affiliates zde nebude.V "Oblíbených" budu mít pouze blogy,které se mi líbí,takže si prosím předem nepište o spřátelení a podobné věci.
Díky za pochopení .. :3

S pozdravem - Lady Pets <3


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elma Elma | Web | 10. července 2013 v 16:18 | Reagovat

Jsem moc ráda, že jsi zpět na (ať už jakémkoliv) blogu. :o) Jak bych na tebe mohla být naštvaná?! Jdi ty! Taky jsem měla na blog.cz své krušné (zjemněno řečeně) chvilky a už jsem se z toho dávno dostala, stejně jako ty, teď. :o)
Pošli ode mě pusinku Nell a Lumpíkovi a přeji výborný začátek na novém blogu. Brzy na skypu. :-)

2 Toto Toto | Web | 11. července 2013 v 13:51 | Reagovat

Máš moc hezký blog a budu ho často navštěvovat a chci se zeptat jestli se se monou z novu spřátelíš.

3 Lady Pets <3 Lady Pets <3 | Web | 14. července 2013 v 12:17 | Reagovat

[2]: NESPŘÁTELUJI,pouze připisuju ty,kteří mají hezké blogy! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama