Červenec 2013

"Vydařená procházka",12.7. 2013

14. července 2013 v 13:25 | Lady Pets <3 |  Novinky
Ahojky! :)

Předevčírem jsem byla s Lumpíkem na procházce.Obešli jsme naší vsi ( jak bývá klasikou ) a šli jsme se podívat okolo sestřenice ( bydlí blízko nás ).Sestřenka má fenku Auru ( Louisiánský leopardí pes ),kterou si nechala připustit.V menu je napsané
( v momentální chvíli :D ),že je štěňátek jedenáct.Původně jich mělo být deset,ale nakonec se vyklubalo ještě jedno.Všechna štěňátka při narození vážila 400 g a jen to jedno,poslední jedenácté vážilo 350 g.Proto se o něho musí více pečovat,než o ostatní.Ale on to nějak zvládne! :)
Ale abych se dostala k té procházce.U sestřenky doma jsme nebyli,protože by Aura nemusela Lumpíka příjmout ( snesou se,ale mohla by mít strach o štěňata ).Ikdyž jsem je ještě ani neviděla ( informace mi řekla,den po narození,když se stavila u babičky ),jsem ráda,že jsou zdraví,to je hlavní.Ale brzy se na ně už půjdu kouknout! :)
Když jsme procházeli malým parkem,začalo poprchávat.Nijak jsem tomu nevěnovala pozornost,protože ten den bylo pod mrakem,dalo se to čekat.S Lumpíkem jsem už pomalu docházela k domu ( a on každý stromek po stromku očurával,jak býva jeho zvykem :D ) a najednou se rozpršelo.Kapky už padaly a bubnovaly o střechy našich sousedů.Zrychlila jsem tempo,ale domů jsem to suchá už nestihla.V tu chvíli se rozpršelo tak hodně,že jsem se doma musela převlíknout.Ale na druhou stranu,ta první část procházky byla pěkná,s čerstvým vzduchem,takže aspoň to mě potěšilo.
Takže procházku můžu považovat za vydařenou! :D

Pár fotek je na Rajčeti,v albu "Vydařená procházka".

Vaše přání ohledně blogu

14. července 2013 v 12:25 | Lady Pets <3
Protože mě na blogu a i na Vás záleží,chtěla bych,aby jstě mi psali,co by se tady mohlo pozměnit,zrušit nebo naopak nově vytvořit.Nechci,aby jste Vaše přání psali do komentářů k jinným článkům ( jestli je tam bdete psát,tak je budu ignorovat :D ),nehodilo by se to tam.Takže pokud máte nějaké přání ohledně blogu ( změny atp. ),tak neváhejte a napište je sem! :)
Samozřejmě,že nesmyslná přání neuzkutečním,ale budu se snažit plnit aspoň ty normální přání ( :D ).Ale také pochopte,že já rozhodnu,jestli se to na blog hodí nebo ne a proto bych byla ráda,aby jste se na mě nezlobili,když třeba Vaše přání nesplním.Všem děkuju za pochopení.

UŽ SE TĚŠÍM NA VAŠE PŘÁNÍ! :)

O mazlech

9. července 2013 v 19:15 | Lady Pets <3

Mí milování,nejvěrnější a nejroztomilejší - mí mazlíčci

Pes - Lumpík
Potkan - Nellinka
Kocour - Zorro


Jméno: Lumpík
Pohlaví: Pes
Narození: 2.5. 2010
Plemeno: kokršpaněl x ohař ( kříženec )
- BEZ PP

- Nejvěrnější a nejposlušnější pejsek na celém světě! :3Jméno: Nellinka
Pohlaví: Potkanice
Narození: květen 2012
Plemeno/Druh: Potkan domácí

- Nejzvědavější a nepřitulnější potkanice na celém světě! :3
Jméno: Zorro
Pohlaví: Samec
Narození: Červenec 2013
Plemeno/Druh: Kočka domácí x Siamská kočka ( kříženec )
- BEZ PP

- Nejdobrodružnější a nejvíce si hrající kocourek na celém světě! :3


TUHLE TROJKU PROSTĚ MILUJI! ♥

Úvod

9. července 2013 v 15:38 | Lady Pets <3

K Úvodu ..

Vítejte na mé oficiální stránce,která je určená pro mé milované mazlíčky! :)

Na Úvod bych chtěla,aby jste věděli,že se jmenuji Natálie,ale přezdívám se Lady Pets a jsem z tohoto blogu.
Jsem obyčejná bláznvá holka,která miluje zvířata,ráda bloguje,věnuje se detailnímu focení ( ale také focení krajiny a zvířat ) a miluje přírodu.

Tento blog není můj první blog ( to můžete poznat z prvního odkazu v tomto článku ).Je to 3. blog ze všech,kterým jsem se věnovala nejvíce.( Samozřejmě minulé blogy už nejsou funkčí,pouze tento teď hraje hlavní roli a je plně funkční. )
Z minulého blogu jsem se přestěhovala na tento nový,8.7. 2013 otevřený,blog s názvem every-day-with-my-pets.Tento název mi přišel ideální a pravdivý.Uvažovala jsem i o jiném hostingu,než je právě blog.cz,ale popravdě,podle mě jsou další hostingy pro uživatele už trochu jednodušší a lehčí
( nic pro ti nim,každému vyhovuje něco jiného a mně vyhovuje blog.cz ).Neříkám,že znám každou součástku nastavení designu ( atp. ) úplně dopodrobna,ale mně toto příjde přehlednější.Mnoho blogů se přestěhovalo na jiný hosting,ale já chci být jiná,chci zůstat u blogu ( .cz ).Doufám,že to pochopíte. :)

Co zde najdete ? Plno fotek,videí a novinek týkajících se mých milovaných mazlů a mnoho dalšího.Ale blog je především a hlavně zaměřen na mé mazly.

Myslím,že pro Úvod by to bylo tak asi vše ( ikdyž asi vím,že se to některým nebude chtít číst .. :D ) a já doufám,že si přečtete i můj další článek a mnoho dalších článků,které zde na blogu budou vydané! :)

P.S.: Nespřáteluji,Affiliates zde nebude.V "Oblíbených" budu mít pouze blogy,které se mi líbí,takže si prosím předem nepište o spřátelení a podobné věci.
Díky za pochopení .. :3

S pozdravem - Lady Pets <3